ایده های تغییر دکوراسیون در هنگام خانه تکانی

ایده هایی برای تغییر دکوراسیون منزل و  اتاق نشیمن برای نوروز

قبل : یک اتاق نشیمن کسالت آور

قبل : یک اتاق نشیمن کسالت آور

همانظور که در این عکس ملاحظه می کنید، دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن با وجود رنگ زرد و لیمویی بسیار کسالت و خسته کننده است. در این مقاله به شما می گوییم که چگونه با کمترین هزینه یک اتاق نشیمن کسالت آور را به یک اتاق نشیمن بهاری و شاد تبدیل کنید. با ما همراه شوید.

تغییر شیدهای اتاق نشیمن با کمترین هزینه

تغییر شیدهای اتاق نشیمن با کمترین هزینه

به راحتی با کمترین هزینه و لوازمی مانند کاغذها و مقواهای رنگی که در خانه تان دارید می توانید شیدهای قدیمی و خسته کننده تان را به روز کنید. پیشنهاد می کنیم چون وارد فصل بهار می شویم از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. برای مثال با کاغذهای رنگی گل های کوچکی درست کنید و آنها را روی شید سفید و ساده بچسبانید. با یک تکه مقوای رنگی انتخاب کنید و با هویه روی آن طرحهای ریز و زیبایی بکشید، سپس دو طرف مقوا را به هم چسبانده و شید اتاق نشیمن تان را درون آن قرار دهید.

روی میز پذیرایی یک گلدان کوچک سبز با گل های ریز بهاری قرار دهید

روی میز پذیرایی یک گلدان کوچک سبز با گل های ریز بهاری قرار دهید

اگر بتوانید به جای گلدان مصنوعی از گلدان طبیعی استفاده کنید خیلی بهتر است. گلدان های طبیعی روح و شادابی بهار را به اتاق نشمین تان وارد می کند. تنها نکته در انتخاب این گلدان این است که نباید سایز این گلدان ها بزرگ باشد.

بالشتک های صندلی تکی را رنگی کنید

بالشتک های صندلی تکی را رنگی کنید

با تکه پارچه های رنگی ای که در منزل تان دارید به راحتی بالشتک های زیبایی برای صندلی های تکی درست کنید. بهتر است رویه بالشتک ها تک رنگ نبوده و ترکیب رنگی از چند رنگ شاد باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم رنگ چوب صندلی ها را با رنگ سفید تغییر دهید.

شومینه تان را به یک باغ گل معلق تبدیل کنید

شومینه تان را به یک باغ گل معلق تبدیل کنید

برای شومینه تان یک روکش فلزی رنگی خریداری کنید. بعد از تمیز کردن آن، روکش فلزی را جلوی شومینه قرار دهید. با فوم های سفید گل های بهاری زیبایی را بریده و با آهنربا روی این پوشش فلزی بچسبانید.

گیره پرده تان را تغییر دهید

گیره پرده تان را تغییر دهید

بهار فصلی است که شما باید پرده های خانه تان را کنار زده تا نور و آفتاب وارد خانه تان شود. برای این کار پیشنهاد می کنیم حتی گیره پرده تان را هم تغییر دهید. برای این کار می توانید از تکه پارچه هایی که در منزل تان دارید استفاده کنید. حتی می توانید از کراوات های قدیمی همسرتان که همرنگ پرده است استفاده کنید.

رویه کوسن های تان را تغییر دهید

رویه کوسن های تان را تغییر دهید

برای این کار هم نیاز به هزینه زیادی ندارید. با پارچه هایی که در منزل تان دارید رویه های زیبایی برای کوسن های تان درست کنید. اگر می بینید که رویه کوسن شما تک رنگ و ساده است به سادگی یک کمربند زیبا برای آن بدوزید و سادگی آن را بگیرید.

توپک گل های بهاری را به دیواری بالای شومینه تان آویزان کنید

توپک گل های بهاری را به دیواری بالای شومینه تان آویزان کنید

از مغازه هایی که لوازم تولد و تزیینی دارند توپک های گل با رنگ های مختلف بهاری خریداری کرده و آنها را به دیوار بالای شومینه تان وصل کنید. با این کار شومینه را از حالت زمستانی خارج کرده و روحیه بهاری به آن می دهید.

دکوراسیون اتاق نشیمن تان را با یک فرش رنگارنگ بهاری کنید

دکوراسیون اتاق نشیمن تان را با یک فرش رنگارنگ بهاری کنید

برای اتمام کار یک فرش رنگارنگ ساده و بدون طرح برای اتاق نشیمن تان استفاده کنید. می بینید که با انجام  دادن این کارها اتاق نشیمن بی روح شما به یک اتاق پر رنگ و بهاری تبدیل شده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*