درآمد چند صد میلیون دلاری از مرگ مایکل جکسون

با وجود اینکه از زمان مرگ جکسون تاکنون ۳۱۰ میلیون سود عاید خانواده و ورثه او شده، اما آنها همچنان باید تاوان ولخرجی‌های او را بدهد.
به گزارش مجله ملودی مایکل در حالی درگذشت که ۴۰۰ میلیون دلار بدهی داشت و وکیلش هم باید با چند پرونده دست و پنجه نرم می‌کرد.
طبق آماری که اعلام شده ورثه این خواننده از زمان مرگ او در ژوئن سال ۲۰۰۹ تا پایان سال ۲۰۱۰ حدود ۱۵۹ میلیون دلار هزینه کرده‌اند، بخشی از این پول صرف تشییع جنازه و خرید خانه خانوادگی خانواده جکسون در دره سن‌فرناندو در شمال لس‌آنجلس شد. علاوه بر این خرج بازسازی خانه این خانواده چهار میلیون و ۱۰۰ هزار دلار برآورد شده است.
با اینکه وکلای مایکل جکسون موفق شده‌اند چندین بدهی و پرونده قضایی این خواننده را حل و فصل کنند، اما چند پرونده همچنان باز است که یکی از آنها مربوط به کلیپ ویدیویی «تریلر» است.
وکیل این خواننده که در ۵۰ سالگی درگذشت به سرعت به بستن قراردادهایی برای ارائه آثار او پرداخت تا بتواند از این بدهی‌ها بکاهد.
از جمله پروژه‌های وکیل جکسون پخش فیلم «همین است» بود که ترکیبی از تصاویر آرشیوی، کلیپ و اجراهای جدید جکسون است و فروش خوبی در گیشه داشت. انتشار زندگینامه خودنوشت جکسون نیز از دیگر اقدامات وکیل جکسون است.
البته سود آثار مایکل جکسون هنوز هم ادامه دارد تا جایی که متخصصان احتمال می‌دهند سود آثار وی از سود آثار الویس پریسلی هم بیشتر شود.
سود حاصله از میراث مایکل جکسون به سه فرزند او و کاترین، بیوه او می‌رسد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*