برپایی بازارچه خیریه همراه با عرضه آثار اهالی موسیقی

melodymag

بنیاد خیریه فیروزنیا با همراهی اهالی موسیقی بازارچه نوروزی برگزار می کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی موسسه هنری تک نواز با همراهی بنیاد خیریه فیروزنیا بازارچه نوروزی ویژه عرضه آثار موسیقایی را راه‌اندازی کرده است.

بنیاد خیریه فیروزنیا که با هدف حمایت از بانوان سرپرست خانوار از سال ۷۹ فعالیت خود را آغاز کرده است، برای اولین بار آلبوم های موسیقی را به بازارچه خیریه این بنیاد جهت فروش و حمایت از برنامه های خیرخواهانه این موسسه خواهد آورد.
در این بازارچه نوروزی که طی روزهای ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه برگزار خواهد شد، هنرمندان عرصه موسیقی با ارائه آثار خود سعی در همراهی و همگامی با اهداف این بنیاد خیریه داشته است.
محمد احمدی مدیرعامل موسسه تک نواز در این باره گفت: «تصمیم بر این بود که با همراهی این موسسه برای جذب بیشتر علاقمندان اجراهایی را  نیز با حضور هنرمندان  داشته باشیم اما از آن جایی که پیش از پیوستن ما به بنیاد خیریه محل برگزاری بازارچه مشخص شده بود و عدم وجود فضای لازم جهت اجرا، این برنامه منتفی شد و به زمان دیگری موکول شد».
وی افزود: «هنرمندان عرصه موسیقی نه تنها همواره نسبت به مسائل اجتماعی، فرهنگی و . . . به عنوان قشری فهیم از خود واکنش های مثبت نشان داده و در صحنه حاضر بوده و دین خود را به جامعه ادا کرده اند، بلکه همیشه فارغ از نام ها و رسم ها یکی از حامیان قابل تامل مراسم های خیریه و گلریزان بوده اند و در هر زمان که فرصت اجازه می داده، با حضور خود، سعی در بهتر شدن مراسم های مذکور داشته اند».
این آهنگساز در پایان گفت: «در مسیر برگزاری مراسمی اینچنینی همراه با اجرا همیشه مشکلاتی از جمله کسب مجوزهای لازم وجود داشته و دارد که متاسفانه گاهی به دلیل شامل نشدن الطاف برخی از مسئولین روند کار به کندی طی می شود. جا دارد با ایراد برنامه ریزی جدید در این عرصه، راه را برای همکاری هنرمندان عرصه موسیقی با بنیادهای خیریه هموار کرد تا نتیجه حاصله بیش از امروز به چشم آید».
گفتنی است بازارچه خیریه فیروزنیا واقع در خیابان شریعتی، خیابان ظفر، خیابان گوی آبادی، خیابان دلیری، سرای محله زرگنده از ساعت ۱۰ الی ۲۱ برای مراجعه عموم، دایر خواهد بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*