شجریان و پورناظری‌ها کنسرت آیینه‌ها را به «همایون خرم» تقدیم کردند

homayoun-khorram-01

همايون شجريان و سهراب پورناظري شب پس از درگذشت استاد همایون خرم، همزمان با  اجراي خود به همراهی گروه آيينه‌ها در رشت، كنسرتشان را به همايون خرم تقديم كردند.
به گزارش مجله موسیقی ملودی  گروه موسيقي آيينه‌ها كه تور موسيقايي خود در شهرستانها را از اصفهان آغاز كرده شب گذشته در ادامه تور خود در شهرستان رشت به خاطر درگذشت همايون خرم آهنگساز و نوازنده ويلن ، كنسرت خود را به اين هنرمند برجسته موسيقي ايران تقديم كرده اند.

به نقل از پايگاه اطلاع رساني موسيقي ايران، در ابتداي اجرا همايون شجريان با اشاره به درگذشت همايون خرم گفت: درگذشت اين هنرمند بزرگ موسيقي همه ما را متاثر كرده است به اين خاطر امشب كنسرتمان را با تقديم به ايشان برگزار مي كنيم.
homayoun

در روند اجراي گروه آيينه‌ها، سهراب پورناظري نيز با نواختن ملودي «غوغاي ستارگان» به ياد همايون خرم تكنوازي كرده است.

بنابراين گزارش، گروه آيينه ها متشكل همايون شجريان(خواننده)، سهراب پور ناظري(آهنگساز، نوازنده تنبور و كمانچه)، حسين رضايي نيا ( سازهای كوبه‌اي)، همايون نصيري (سازهاي كوبه‌اي)، حميد خوانساري (عود)، اصغر عربشاهي (تار) مهيار طريحي (سنتور)، آيين مشكاتيان (سازهای كوبه‌اي)، داريوش آذر (كنترباس) در ادامه اين اجرا قطعاتي را بر اساس موسيقي تنبور و موسيقي سنتي ايراني اجرا كرده اند.

اين گروه بعد از رشت تور موسيقايي خود را در آمل(۲ و ۳ بهمن)، یزد(۹ و ۱۰ بهمن)، بندرعباس(۱۲ و ۱۳ بهمن)، قزوین(۱۵ و ۱۶ بهمن) ادامه مي دهند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*