کنسرت خیریه موسسه محک برگزار می‌شود

iran-music01

کنسرت خیریه به نفع بیماران سرطانی موسسه محک برگزار می‌شود
کنسرت خیریه شهرام و بهراد به نفع مؤسسه سپاس در سالن آمفی تئاتر مؤسسه محک در تاریخ ۲۷ خردادماه ۹۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی، شهر نوشت: این كنسرت خیریه به نفع موسسه خیریه سپاس در سالن آمفی تئاتر بیمارستان محك  واقع در ابتدای جاده لشكرك (بیمارستان محك)، به تاریخ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ از ساعت چهار و نیم بعداز ظهر تا هفت و نیم برگزار می‌شود.

درآمد حاصل از این کنسرت صرف ارتقای کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان و بهبودیافته های این بیماری خواهد شد. سالن آمفی تئاتر مح کدر خیابان اقدسیه، ابتدای جاده لشکرک، بلوار اوشان، بلوار جنت، بلوار محک، بیمارستان محک واقع است.

گروه سپاس در مهر ماه سال هشتاد و پنج برای ترویج این تفکر که سرطان پایان زندگی نیست و فرد بیمار و خانواده اش قربانی نیستند، به صورت جمعی از هم تجربه های این بیماری تشکیل گردید. از آن پس با هدف حمایت روانی به افراد بهبود یافته برای بازیافتن شجاعت و اعتماد به نفس بعضاً از دست رفته ایشان، برنامه ریزی مجدد زندگی مخاطبین خود و توانمندسازی آنها فعالیت خود را آهسته آهسته آغاز نمود.

یکسال پس از راه اندازی گروه سپاس، مؤسسه سپند آسایش پارس،«سپاس»؛ با هدف فرهنگ سازی درباره زندگی سالم با محوریت موضوع سرطان و ارائه برخی خدمات اجتماعی- عاطفی- روانی به افراد بهبودیافته از سرطان، خانواده های ایشان و همچنین کسانی که عزیزی را در اثر این بیماری از دست داده اند تشکیل شده، و به عنوان یک مؤسسه غیرتجاری-غیرانتفاعی به ثبت رسید.

مخاطب مؤسسه سپاس به طور عام همه اقشار جامعه و به طور خاص افراد مبتلا به سرطان، بهبودیافتگان از آن، اعضای خانواده ایشان و افرادی که یکی از عزیزان خود را به علت سرطان از دست داده اند هستند.

واژه سپاس از حروف اول واژه های این عبارت تشکیل شده است: سلامتی پس از سرطان. تفکری که بر اهداف این مؤسسه غیردولتی حاکم است بالابردن سطح آگاهی و فرهنگ جامعه درباره سلامت و ترویج الگوهای زندگی سالم برای پیشگیری از سرطان، ارتقاء کیفیت زندگی است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*