معجزه روغن زیتون در زیبایی موها

روغن زیتون یکی از بهترین روغن های گیاهی برای زیبایی موهاست. این روغن معجزه آسا می تواند برای نرمی، درخشش، صاف و لطیف شدن موها و تقویت پوست سر استفاده شود. روغنی که از دیرباز برای لطافت و نرمی پوست و موی سر یک درمان طبیعی و معجزه آسا به شمار می رود.

بخوانید: تاثیر برنج بر زیبایی پوست صورت

بخوانید: راه‌حلی برای جوان‌سازی موهای شما

بخوانید: بازار داغ خدمات زیبایی در شب عید

زیبایی-مو-با روغن-زیتون- مجله-ملودی1

متخصصان پوست می‌گویند که شوره و مشکلات پوست سر توسط ماساژ آن با روغن زیتون از بین می‌رود. هم‌چنین برای رهایی از پوست و موی خشک می‌توان متوسل به این روغن گیاهی شد. برای این منظور روغن زیتون را با سر انگشتان خود به پوست سر مالیده و به آرامی ماساژ دهید.

بهتر است شب هنگام این عمل را انجام داده و برای جلوگیری از انتشار چربی به اطراف و همچنین بهتر جذب شدن روغن زیتون، حوله یا یک کلاه پلاستیکی را به روی سر پیچیده و بخوابید. در روز بعد به حمام رفته و مطابق روال معمول موهایتان را شامپو کنید. پس از استحمام موهای شما نرم تر و درخشان تر از همیشه به نظر می رسد و تا مدتی هم از شوره سر راحت خواهید بود. البته بهتر است در دوره های منظم این ماساژ با روغن زیتون را تکرار کنید.

زیبایی-مو-با روغن-زیتون- مجله-ملودی

عده ای این ماساژ را با روغنی که حرارت دیده است انجام می دهند. هر دوی این روش ها عالی هستند. روغن زیتون جزو روغن های نیمه سبک برای ماساژ پوست است و بهتر است ماساژ پوست و مو با این روغن در شب انجام شود که فرصت کافی برای جذب وجود داشته باشد.

تهیه روغن زیتون خالص و فرابکر از طریق کانال تلگرام

زیبایی-مو-با روغن-زیتون- مجله-ملودی2

از روغن زیتون خالص و بکر استفاده کنید

روغن زیتون مرغوب دارای بویی است که بعضی از افراد آن را نمی پسندند ولی توجه داشته باشید که روغن زیتون تصفیه شده که بوی ناچیزی دارد بسیاری از خواص خود را در حین عمل تصفیه از دست می دهد. امروز تقلب گسترده ای در مورد روغن زیتون صورت می گیرد. برای تهیه روغن زیتون خالص رودبار و طارم ـ که دارای عطر و بوی منحصر به فرد این منطقه است ـ می توانید در این کانال تلگرام عضو شده یا با شماره ۰۲۶۳۲۲۱۳۱۴۷ تماس بگیرید.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*